Actueel weer Koksijde (PWSW)
Laatste update: 2026-04-05 om 22:31 uur
| Temperatuur | 7.8 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 12.0 km/u uit WZW |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | 1023.6 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 0.0 km/u om 00:00 u |
| Minimum temp. | 7.7 °C om 22:21 u |
| Maximum temp. | 14.5 °C om 00:00 u |
| Windchill | 6.0 °C |
| Hitte index | 6.8 °C |
| Dauwpunt | 5.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 85.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 672.0 W/m2 om 14:00 u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 07:13 u |
| Zon onder | 20:30 u |